Reklamy pište SEM

Chceš se spřátelit? ZDE

Chceš se přidat do Bleach fan klubu? ZDE

__________________________________________________________________________

Téma týdne...

Téma týdne je "Nedočkavost"

10. dubna 2013 v 20:56 | Ita Uchiha
Ahoj lidi :D Je nový týden a nové téma týdne. Téma týdne je "Nedočkavost". Nedočkavost aneb netrpělivost je u hodně lidí, ale jsou i trpělivý lidé. Já patřím k netrpělivým lidem. Protože se vždy těším, na nové díly anime nebo mangy. Je jedno anime na které jsem se těšila víc než na anime Naruto (i když na mangu naruta se těším furt) a to je Sword Art online. A je hodně dalších věcí, na které se těším. Prostě nedokážu být trpělivá. XD
Ale je tady jedno přísloví "Trpělivost přináší růže". Je to pravda... ale některým lidem to přísloví pomáhá a některým ne. Záleží jaký ten člověk je.
Tímto ukončuji dnešní téma týdne, tak zatím Sayonara :)Téma týdne je "Výstřednost"

25. března 2013 v 16:55 | Ita Uchiha

Je nový týden a nové téma týdne. Téma týdne je "Výstřednost". Další zajímavé téma. Je jediné jméno, které, nádherně ladí k tomuhle slovu a to je Lady Gaga. Lady Gaga má hodně výstřední oblečení. Např. šaty z hovězího masa atd. Je pravda, že většina lidi jí nesnáší jen kvůli její výstřednosti. A jen kvůli tomu. Soudit lidi podle vzhledu to je divný. Když nevíme jaký ten člověk doopravdy je. To je můj názor.
Tímhle ukončuju dnešní téma týdne, omlouvám se že jsem toho napsala hrozně málo... tak zatím sayonara


(obrázek je z internetu)

Téma týdne je "Jedno slovo"

29. října 2012 v 17:29 | Ita Uchiha

Konichiwa lidi!
Je nový týden a nové téma týdne. Téma týdne je "Jedno slovo". O tomhle téma jsem chtěla někdy napsat, ale nebyla příležitost. :-) Ale dnes mám tu příležitost vám říct jedno slovo. Slovo, které dlužím všem blogerům (blogerkám, prostě návštěvníkům) co navštívili můj blog a někteří mi i napsali komentář nebo se spřátelili. Dlužím Vám všem "Velké Dík". Protože díky Vám mám takový počet návštěvníků. A nejen to, díky Vám jsem poznala další blogy a novou incpiraci pro grafiku. Jsem ráda, že navštěvujete můj blog. Grafiku vytvářím jen pro vás, tak se nebojte zeptat. Stačí jen jedno slovo a já vám nějakou grafiku vytvořím. Pouze když napíšete tam jedno, jediné slovíčko "Prosím". Tohle slovo používá skoro každý… Jsou lidé, kteří tohle slovo nepoužívají. Každý je jiný :-D Tímhle končím dnešní téma týdne. A ještě jednou Vám děkuji za to, že navštěvujete můj blog ;-) Zatím sayonara


(obrázek je z internetu)Téma týdne je "Máma"

20. srpna 2012 v 17:44 | Ita Uchiha

Konichiwa. Je nový týden a nové téma týdne. Téma týdne je "Máma". Naše první slovo. Někdo kdo se o nás od mala staral. Někdo koho máme rádi a nikdo ji nenahradí. Opravdu hrdina, protože bez ní, by jsme tady nebyli. I když někdy nás seřve, jen kvůli tomu, že jsme (o 10, 20, 30, minut nebo i o hodinu) přišli později. Poprvé se to nepochopí, ale později zjistíte, že si o vás dělala starost. Starost si o nás dělá pořád. Ale něco je jisté, je lepší mít mámu než nemít nikoho. Třeba někdo rodiče nemá a musí být v děcáku (mě by to vadilo). Není nic lepšícího než mít rodiče. To je vše z dnešního téma týdne. Sayonara(obrázek je z internetu)

Téma týdne je "Černá"

18. srpna 2012 v 15:19 | Ita Uchiha

Téma týdne je "černá". Přesněji psáno: #000000. Prostě cool a temná barva. Černou barvu kombinuji velmi často např. design blogu. Ale černá není jenom barva. Černá může vyjadřovat tmu, pocity, atd. Tma je černá (to je jasný). Je hodně pojmů týkající se černé např. černá duše, černá mysl, černý humor,(černý kašel) atd. Je hodně názvů. To je vše z dnešního téma týdne. Omlouvám se, že je to tak krátký (nápadů je málo). Budu se těšit za týden. Sayonara


(obrázek je z internetu)

Téma týdne je "Můj domácí mazlíček"

7. srpna 2012 v 20:05 | Ita Uchiha

Je nový týden a nové téma týdne. Téma týdne je "Můj domácí mazlíček". Hezké téma. Hodně lidí má svého domácího mazlíčka, ale jsou také lidé, kteří nemůžou mít doma zvířata. To se stává, alergie, někdy i peníze atd. Jinak je dobrý mít svého domácího mazlíčka. Nejčastější domácí mazlíček je pes. Ale ještě, bych nemohla zapomenout na kočky, myšky, papoušky, potkany, morčata, králíčky křečky, rybičky, želvy, hady atd. Je jich moc. A každý člověk má jiný vkus na zvířata. Například někdo má jako domácího mazlíčka pavouka (např. tarantuly) Není to divné, každý má jiný vkus. Kvůli tomu, že někdo má jiného domácího mazlíčka než je zvykem, tak se tomu nemusíme divit. Tímhle ukončuju dnešní téma týdne.
Tak za týden u dalšího téma týdne.


(obrázek je z internetu)

Téma týdne je "Genialita"

31. července 2012 v 12:06 | Ita Uchiha

Je nový týden a nové téma týdne. Téma týdne je "Genialita". Zajímavé téma. Víte že genius má v IQ testu víc než 140 bodů! To je neuvěřitelné! Takových lidí je není zrovna nejvíc. (Ne, je jich docela dost) Ale úplně dokonalý génius, se snad na Zemi nevyskytuje. Po dle mě se geniální lidé (víc než 180 IQ) se vyskytují ve filmech nebo v anime :-D Jinak takového genia ve skutečnosti bohužel neznám. To je vše z dnešního téma týdne. A za týden u dalšího téma týdne :-)


(obrázek je z internetu)

Téma týdne je "Mám svůj sen"

15. července 2012 v 12:13 | Ita Uchiha
Je tu nový týden a nové téma. Téma týdne je "Mám svůj sen". Zajímavé téma. Každý člověk má svůj sen, který se mu vyplní či nevyplní. Prostě člověk jde za svým snem. Ale když chcete, aby se váš sen vyplnil, musí se pro to něco udělat. Určitě jste někde slyšeli, "Že bez práce nejsou koláče". To sice je pravda, ale musí pro svůj sen něco udělat. Něco se nevyplní jen tak (možná, že hvězdám, ale ty pro to něco udělali, aby byli hvězdy) Je to zajímavé, ale je to tak. Každý jde za svým snem. I já mám svůj sen, který se mi někdy do budoucna vyplní či nevyplní. Jestli máte svůj sen, tak vám přeju, aby se vám někdy splnil ;-) To je vše z dnešního téma týdne :-)(obrázek jsem našla na internetu)

Téma týdne je "Tajemství"

2. července 2012 v 16:20 | Ita Uchiha

Jsou prázdniny a nový týden s novým téma týdne. Téma týdne je "Tajemství". Každý člověk má své tajemství, které nikomu neříká. (aneb) Tajemství je osobní záležitost, o které člověk vůbec nemluví. I když u opravdových přátel je výjimka, protože jen opravdoví přátelé si povídají svá tajemství. (nejčastěji osobně) Pokud je to opravdový přítel, tak nikomu jinému neřekne tvá tajemství. Když to někomu řekne a on(a) řekne tvé tajemství dalšímu a… tak už to není tajemství. Prostě tajemství je osobní záležitost, do které by se nikdo neměl hrabat. To je vše z dnešního téma týdne :-)
(obrázek je z internetu)

Téma týdne je "Čokoláda"

25. června 2012 v 13:34 | Ita Uchiha

Je tu nové téma týdne. Téma týdne je "Čokoláda". Čokoláda hořká, oříšková, belgická, švýcarská, Milka, Orion, atd. Prostě každý si vybaví jedno slovo " Mňam." Čokoládě nikdo neodolá. Nachází se úplně všude na tomhle světě. Ani se tomu nedivím. Ale čokoláda není jen světoznámá pochoutka, čokoláda se používá i na čokoládovou masáž. Moc jsem o čokoládové masáži neslyšela, jen občas čtu články na různých web-stránkách a tam bylo napsáno, že čokoládová masáž zbavuje kůži vrásek a suché kůže atd. U nás v Čechách (i na Slovensku to není tak časté) se moc čokoládová masáž nepoužívá, tady je čokoláda pochoutkou (to není žádná novinka). Čokoláda je nejlepší na stres. Jen někdy toho stresu je víc než dost. Neměli by, jsme to s čokoládou přehánět (i když je dobrá na stres). "S ničím se nesmí přehánět." To je vše, tak to s čokoládou nepřehánějte a za týden u dalšího téma týdne ;-)
(obrázek je z internetu)

Téma týdne je "Cestování"

18. června 2012 v 16:50 | Ita Uchiha
Je tu nový týden a nové téma týdne. Blíží se prázdniny a nové téma k tomu dobře navazuje. Téma týdne je "Cestování". Cestování do jiných zemí, to opravdu stojí za to. V létě se většinou jezdí k moři (nejčastěji do Chorvacka). Nebo někdo chce skusit něco jiného např. okusit jiná jídla než ta česká jídla. Nebo se opálit na pláži. Podívat se po jiné kultuře. Je hodně důvodů, proč a kam cestovat. Ale, když chcete cestovat s nějakou cestovní kanceláří, tak to něco stojí (hodně peněz). Ale když někdo má na dobrou dovolenou, tak se mu to vyplatí. Může se cestovat i bez cestovky, ale musí se na dovolenou dobře připravit. Hlavně nějaké peníze, oblečení atd. Nebo někdo nerad cestuje do jiných zemí, ale rád cestuje po česku. Každý je jiný. Prostě cestování je super, doporučuji :-) Tak to je vše z dnešního téma týdne. Snad se vám to moje téma týdne líbilo a za týden zase u nového téma týdne ;-)


(obrázek jsem vytvořila, pomocí počítače)

Téma týdne je "Krása"

12. června 2012 v 12:03 | Ita Uchiha
Je tu nový týden a nové téma týdne! Téma týdne je "Krása". Krása je všude kolem nás, ale to víme všichni. Tohle téma na mysli nemám, i když dalo by se rozepsat do krásy světa. Ale teď mám na mysli, že hodně lidí je krásných, ale to dělá jejich vzhled. Protože není jen vnější krása je i vnitřní (myslím, že člověk je krásný i svojí duší). Protože pak se pozná jaký člověk doopravdy je. Prostě když je člověk krásný (když to mám vzít slušně) a má v hlavě úplně vymeteno. Nebo někteří lidé jsou chytří, ale vzhledem nic moc. (Takhle myslí lidé, kteří nemyslí i na duši.) Většina lidí nebere ostatní duší, spíše je berou podle vzhledu. To je od přírody nebo co?! Každý má jiný vkus na lidi. Nemůžeme brát člověka jen kvůli vzhledu, berte lidi podle duše. To je vše z dnešního téma týdne. Tak snad se vám to moje téma týdne líbilo a za týden u dalšího téma týdne.(obrázek jsem vytvořila přes počítač)

Téma týdne je "Normálnost"

4. června 2012 v 12:49 | Ita Uchiha

Je tu nový týden a měsíc a nové červnové téma týdne. Téma týdne je "Normálnost". Zajímavé co?! Normální, kdo na tomhle podivném světě je normální? Podle mě nikdo, ale jsou na tomhle světě ještě normální lidé? (Tuhle otázku si vybavuji každý den.) Spíše byli, ale už jich moc není. Ale musíme počítat s tím, kdy by byli všichni lidé normální, tak by byla tady nuda. Nejen nuda, ale i nějaké povolání. Když si to tak vezmu, byl by to hrozný život bez zábavy. (Příklad: v animovaném seriálu Simpsonovi není nikdo normální.) Kdo je podle nás normální?! V této době nikdo. No, když to vezmu jinak, každý je trošičku normální nebo to jenom hraje. Musíme se prostě smířit, že na tomhle podivném světě se musíme smířit s tím, že nikdo není normální.To je vše z dnešního téma týdne. Snad se vám to alespoň líbilo a za týden u dalšího téma týdne ;-)
(obrázek je z internetu)

Téma týdne je "Každodenní šálek čaje"

29. května 2012 v 15:48 | Ita Uchiha
Je tu nový týden a nové téma. A to téma je "Každodenní šálek čaje". Skoro každý má rád čaj (hlavně ve Velké Británii, pijí každý den čaj vždy v 17:00), ale teď tu nemluvíme o čaji. Teď tu mluvíme o lidech, co dělají něco stejného každý den. Třeba i věci co dělají neradi. Takové věci se dají najít např. "Škola, to není zrovna můj nejlepší šálek čaje". Ach, prostě školní docházka se musí dodržovat "něco špatné je pro něco dobré". Ale jsou i jiné, lepší šálky čaje např. dobré, kamarády či kamarádky, je s nimi zábava, ne?! Zábava, to je ono! To je podle mně nejlepší šálek čaje. Užívat si život na plno! Vy určitě taky máte nějaký, "každodenní šálek čaje". Ne?! Každý má nějaký ten "šálek čaje". Alespoň si to myslím. Možná, že to není pravda, ale každý si myslí o tom něco jiného. Tak za týden, vlastně za měsíc bude červen! Prostě za týden se tu určitě uvidíme, u dalšího téma týdne.


PS: Promiňte mi, za ten článek před tím jsem hrozně spěchala a zavřela jsem internet. Za hodinu přišla a zjistila jsem, že článek je zveřejněn. Bylo to omylem, za to se omlouvám. (to téma týdne co jsem zveřejnila omylem, jsem vymazala i s komentáři)


(obrázek jsem našla na internetu)

Téma týdne je "Odpoutání mysli od těla"

14. května 2012 v 18:51 | Ita Uchiha
Je tu nový týden a nové téma. Téma týdne je "Odpoutání mysli od těla". Je to trošku delší nápis než obvykle, ale to je jedno. Někteří lidé věří, že se jejich mysl (spíše duše) převtělí do jiného těla (věčinou do zvířat), ale o tomhle se mi zrovna psát nechce. Tak že od opoutání mysli od těla je, když nějaký člověk myslí úplně na něco jiného v nevhodnou dobu (no, prostě sní o něčem). Je to něco podobného jako "Má hlavu v oblacích", má to stejný význam. Prostě snění. Každý sní, každý má svůj velký sen, který se mu někdy vyplní. Ale nějaké sny se jen tak nesplní. Proto se musí něco udělat. Lidé co pořád sní (snílci) a proto nic neudělají a pak se divý že se jim sny nesplní. To je ten problém. Ale nebylo by přece dobrý, kdy by nikdo nesnil. Žádné sny, to nikdy se nestalo, že by nikdo nesnil. Každý má svůj sen, kterého se jen tak nevzdá. Nebo vzdá se svého snu, ale zatím někoho takového zatím neznám. A pokut máte nějaký sen, tak vám přeju, aby se vám splnil. Tak za týden u nového téma týdne.

(obrázek jsem udělala přes počítač)

Téma týdne je "Originalita"

8. května 2012 v 19:02 | Ita Uchiha
Uplynul další týden a je tu nové téma týdne. A je to "Originalita". Někde jste to určitě slyšeli.
Každý člověk je něčím originální i u dvojčat (i když vypadají stejně). Někdo je rád v davu a někdo je rád sám (samotářem). Ale zase nemůžeme být všichni stejní, to by byla nuda. Proto je lepší nekopírovat styl toho druhého. Protože každý je něčím originální. Vlastně moje obrázky mají na rohu logo "Ita Uchiha". Díky tomu na internetu, zjistím jaké obrázky jsem udělala a jaké ne. Dělám si vlastní originální obrázky, když dělám podle tutorialu, tak si udělám skoro všechno podle sebe. Je to tak lepší než zkopírovat nějaký obrázek z internetu. (moc nekopíruju obrázky z internetu). No není to můj styl. Tak se držte svého stylu, protože každý je originál a ne kopie. Za týden u dalšího téma týdne.(tohle je obrázek, který jsem dělala přes počítač)

Téma týdne je "Sladkosti"

1. května 2012 v 21:31 | Ita Uchiha
Je tu nové, lákavé a sladké téma týdne. Rozhodně vás nebudu napínat a řeknu co je téma týdne a jsou to "Sladkosti". Nikdo jim neodolá, není toho nikdy dost, prostě neodolatelné. Ale také jste někde slyšeli "Nic se nesmí přehánět". To je sice pravda. Nemůžou se jíst jen sladkosti a nic jiného. Musí se také jíst zdravě. Bylo by to divný "Svět sladkostí" umíte si to představit?! Divný. Neříkám, že by to bylo sladce zajímavý, to by bylo a jak. Třeba taková čokoláda nebo zmrzlina na nervy ta by nebyla tak špatná, ale je lepší nepřehánět. Tak to se sladkostmi nepřehánějte. Tak zatím a nezapomeňte chodit ven, jíst nejen sladkosti, chodit na můj blog. A také nezapomeňte mi sem písnout komentář :-) Tak ahoj.
A za týden u dalšího téma týdne...(obrázek je z internetu)

Téma týdne je "Minulost"

29. dubna 2012 v 12:36 | Ita Uchiha
Je tu nový týden a sním, přichází i nové téma týdne. Téma týdne je "Minulost". Je dobrý myslet na minulost pokud byla něčím zajímavá, pěkná nebo i zábavná. Ale je i smutná minulost např. když ti tvůj (tvoje) nejlepší kamarád(ka) odjede někam jinam a už za ní(m) nemůžeš jet jen kvůli tomu, že je moc daleko. Když na toho dotyčného nebo tu dotyčnou tak je pořád s tebou. I když si můžete volat, tak je to ještě dobrý. Ale není přece dobrý žít minulostí, když je přece i budoucnost.
Tak nemysli jen na minulost, mysli i na budoucnost.
Když sis zkazil(a) den nebuť z toho otrávený (nebo otrávená), když zítra je taky den.

To je vše. Tak za týden, u dalšího téma týdne.(obrázek je z internrtu)


Téma týdne je "Světlo"

16. dubna 2012 v 17:43 | Ita Uchiha
Uplynul týden a je tu nové téma týdne. A nové téma týdne se jmenuje "Světlo". Bez světla by byla jen tma, černo, temno… Určitě jste někdy, někde slyšeli "Kde je světlo, tam je i stín". Život bez světla, to si nikdo neumí představit. Ale umíte si představit (nebo se vám to někdy stalo), že někdy vám vypojili elektřinu a v pokoji byla jen tma a žádné světlo. Nebo když se hraje na slepou bábu. Má to stejný význam. Prostě nic není vidět… Možná jste také slyšeli "Světlo na konci tunelu." Ne?! Také tma a světlo. Nebo je 5 živlů voda, země, vzduch, teplo a světlo. Kdyby chybělo třeba světlo, nebyl by na Zemi život. Bez světla by nebyl život! Jen tma a nic. To by bylo hrozné! Ne nebylo by to hrozné, ale bylo by to příšerné!!!
(obrázek jsem nedělala já, jsem ho našla na internetu)Téma týdne je "Velikonoce"

11. dubna 2012 v 13:57 | Ita Uchiha

Je nové téma týdne "Velikonoce". Já vím, že je trošku pozdě, i když Velikonoce byly včera. Ale to nevadí. I když, Velikonoce trvají jeden den, tak by si měli všichni užít. Ne?! Čokoláda, velikonoční beránek, vajíčka, pomlázky atd. I když, Velikonoce nejsou někoho zrovna nejoblíbenější svátek, tak by si ho měl pořádně užít. Protože Velikonoce jsou jednou za rok. Tak Veselé Velikonoce!!! :-D (i když je na ně trošku pozdě)Když se jakýkoliv svátek něčím zkazí, tak se ho snaž užít než mít zkažený celý den. :-)


(obrázek jsem vytvořila přes počítač)

Tak za týden u dalšího téma týdne na mém blogu. ;-)

Téma týdne je "Svoboda slova"

3. dubna 2012 v 21:26 | Ita Uchiha

Máme tu nové téma týdne a je to "Svoboda slova". Svoboda, to asi všichni víme co to je. Ne!? Ale svoboda slova je, že každý může říct svůj názor. Každý člověk má vlastní právo!!! Např. když tě někdo šikanuje. A ještě ti k tomu, řekne "Abys to nikomu neříkal(a), jinak dostaneš nakládačku!". Ale ty máš právo to nikomu říct. Když se s něčím nikomu nesvěříš, můžeš být na tom hůř. A to je zlé. Nebo když tě někdo nutí, abys něco řekl(a). Tak, máš právo mu to neříct. Každý má právo něco říct!!!


(obrázek jsem vytvořila přes počítač)Téma týdne je "Já"

26. března 2012 v 17:49 | Ita Uchiha

Ahoj. Tak zase uplynul týden a máme tu nové téma týdne!!! A to téma je JÁ! Já vím že by jsme se neměli opičit po ostatních i když je to někdy velká sranda!!! :-D Ale každý často napíše jinak téma týdne pokud ho nezkopíruje nebo neopíše stejně. Protože je každý něčím jedinečný. Nebo "Nikdo není dokonalý". MrkajícíProstě každý je jiný, liší se něčím od toho druhého. Kdyby, byl každý stejný, byla by tady hrozná nuda. Nerozhodný To si bohužel představit neumím. Ale to je jedno.(obrázek jsem vytvořila přes počítač)

Téma týdne je "Moje země"

23. března 2012 v 17:26 | Ita Uchiha
Moje země je země kde žiješ a nebo tu zem máš opravdu rád(a).
Nebo v jiném případě, máš svůj svět fantazie. Svět jen pro sebe a můžeš si tam dělat co chceš. Ty víš jak ten svět vypadá, ale je to jen tvoje fantazie.
(obrázek je z internetu)

Téma týdne je "Hra na pravdu"

13. března 2012 v 16:48 | Ita Uchiha

Článek je přiřazen k tématu týdne "Hra na pravdu".

Hra na pravdu je když lžeš a víš, že ti ostatní věří. Proto lžeš ostatním dál. Ale později se to všichni do zví ,že jsi nemluvil(a) pravdu.

(obrázek jsem vytvořila přes počítač)
 
 

Reklama
__________________________________________________________________________